Bilety Ryanair: Kraków – Londyn – Kraków

 

Kraków to duże miasto polskie, które słynie w świecie z pięknych zabytków, bogatej historii i miłej atmosfery. Jest ono odwiedzane przez miliony turystów, a także liczne grono ludzi młodych, które wybierają to miejsce na realizację studiów. Z tego miasta z kolei z drugiej strony wyjeżdża też grono ludzi poszukujących swojego miejsca na ziemi.

Sprzedaż Biletów Ryanair do i z Londynu
(KRAKÓW -LONDYN – KRAKOW)

Jednym z najczęściej wybieranych miejsc wyjazdowych nie tylko z Krakowa, ale też z całej Polski jest Londyn – stolica Wielkiej Brytanii. Ta olbrzymia metropolia jest najczęściej miejscem emigracji zarobkowej Polaków. Inni zaś udają się tam w celach typowo turystycznych, bądź biznesowych. Ze względu na wielki obszar w pobliżu Londynu funkcjonuje aż pięć portów lotniczych, co znacznie ułatwia kontakt zewnętrzny stolicy.

Usytuowanie bowiem Anglii na wyspie sprawia, iż to właśnie transport lotniczy jest najszybszy, najsprawniejszy, a prze to najczęściej wybierany przez podróżujących. Dodatkowo, od momentu powstania tanich linii lotniczych, u których ceny biletów lotniczych są niższe od tradycyjnych, często ta forma transportu góruje nad innymi, np. transportem autokarowym. Połączenie na trasie Kraków – Londyn (na lotnisko Stansted) obsługuje i realizuje codziennie tania linia lotnicza Ryan Air.

Ta jedna z większych firm transportowych, dostosowując swoją ofertę do zapotrzebowania rynkowego przygotowała ponadto szereg innych połączeń międzynarodowych z Krakowa, w tym m.in. do: Paryża, Madrytu, Brukseli, Oslo, Sztokholmu, czy Dublina.