Bilety Ryanair: Warszawa – Londyn – Warszawa

 

Ryanair: Warszawa – Londyn.

Warszawa – Londyn to jedno z połączeń lotniczych, obsługiwanych przez tanie linie lotnicze Ryanair. Jest to nowo utworzone połączenie, które uruchomione zostało wraz z otwarciem nowego portu lotniczego w Warszawie Modlinie. Dotąd bowiem tanie linie Ryanair nie korzystały z usług lotniska w Warszawie, z uwagi na wysokie koszty opłat lotniskowych. Tanie linie chcąc natomiast oferować tanie bilety lotnicze muszą minimalizować koszty działania, czyli rezygnować z usług dużych i drogich zarazem portów europejskich.

Sprzedaż Biletów Ryanair do i z Londynu
(WAW -LON i LON – WAW)

Port lotniczy w Modlinie jest idealnym rozwiązaniem dla tanich linii lotniczych. Jest lokalizacja nie przysparza natomiast kłopotów pasażerom, z uwagi na to, iż z Modlina do centrum Warszawy zorganizowana będzie komunikacja publiczna w formie autobusów, taksówek, bądź pociągów. Z kolei uruchomienie połączeń lotniczych przez tanie linie Ryanair ze stolicy kraju do różnych miast europejskich, zostanie zapewne bardzo pozytywnie odebrane przez pasażerów, gdyż podróże z tego miejsca cieszą się dużą popularnością. Warszawa bowiem jako stolicą kraju, która dzięki pełnionym funkcjom przyjmuje wielu biznesmenów, polityków, a także turystów.

W mieście usytuowane są siedziby najwyższych władz państwowych i administracyjnych kraju. Warszawa ponadto leży w pobliżu ważnych europejskich szlaków komunikacyjnych, dzięki czemu stanowi idealne miejsce przesiadkowe. Miejsce docelowego połączenie – Londyn jest także trafionym rozwiązaniem. Londyn bowiem to stolica i największe miasto Wielkiej Brytanii. Jest to europejska metropolia z siedzibami światowych firm finansowych, a także giełdy papierów wartościowych. Londyn odwiedzają miliony pasażerów z całego świata, co dostrzec można chociażby po tym, iż obsługę lotniczą zapewnia miastu aż pięć portów lotniczych. Z portu lotniczego Londyn Stansted korzystają tanie linie lotnicze Ryanair i na to lotnisko kierowane będą samoloty realizujące połączenia z Warszawy Modlina.