Bilety Ryanair: Warszawa – Rzym – Warszawa

 

Ryanair: Warszawa – Rzym

Warszawa to stolica Polski, usytuowana w centralnej części kraju, w województwie mazowieckim. W związku z pełnioną funkcją jest to ważny ośrodek administracyjny, gospodarczy i kulturalny kraju. W Warszawie zlokalizowane są siedziby zarówno władz administracyjnych, jak i politycznych kraju. Działają tam także liczne firmy z kapitałem krajowym, ale także międzynarodowym. Z drugiej zaś strony w Warszawie funkcjonują liczne uczelnie wyższe, które przyciągają wiele młodych ludzi, tworzących wesołą, żywą i wielokulturową atmosferę w mieście. Do obsługi pasażerów w Warszawie działa obecnie jeden międzynarodowy port lotniczy, a od czerwca 2012 roku rozpocznie działalność drugi, pomocniczy port w Modlinie.

Sprzedaż Biletów Ryanair do i z Rzymu
(WARSZAWA – RZYM – WARSZAWA)

Zadaniem nowego lotniska będzie w szczególności przejęcie obsługi tanich linii lotniczych, a także lotów krajowych i czarterowych. Rzym z kolei to stolica i największe miasto Włoch, położone nad rzeką Tyber. Jest to jedno z najczęściej odwiedzanych miast, nazywane „Wiecznym Miastem”. Wynika to z faktu, iż miasto przepełnione jest pięknymi, historycznymi zabytkami, z których część pochodzi nawet ze starożytności. Rzym nastawiony jest głównie na turystykę, a do obsługi pasażerów w mieście działają dwa porty lotnicze.

Połączenie lotnicze Warszawa – Rzym od lipca 2012 roku zostanie uruchomione przez tanie linie lotnicze Ryanair. Ryanair to irlandzki przewoźnik, działający w oparciu o politykę niskokosztową, umożliwiającą oferowanie tanich biletów lotniczych przy minimalizacji kosztów działania. Z tego też względu do tej porty przewoźnik ten nie korzystał z usług „drogiego” lotniska w Warszawie. Port lotniczy w Modlinie jest więc idealnym rozwiązaniem, umożliwiającym tanim liniom Ryanair znaczne poszerzenie swojej oferty.